درباره شرکت فرآورده های گوشتی رباط کریم

شرکت فرآورده های گوشتی رباط کریم در تاریخ 1356 شروع به فعالیت نمود ، در حال حاضر تهیه و تولید انواع سوسیس و کالباس از گوشت قرمز و سفید و بسته بندی انواع مرغ و گوشت با نام تجاری “رباط” را انجام می دهد.

موسس اصلی این شرکت آقای دکتر واغیناک قازاریان است که با زحمات ایشان این کارخانه توسعه پیدا کرده و تکمیل شده و تا امروز فعالیت خود را ادامه داده است. همچنین ایشان موسس انجمن صنایع گوشتی در ایران و اولین رئیس هیئت مدیره شرکت تدارکاتی کالباس سازان به مدت 15 سال بوده است.

شرکت رباط با توصیه سازمان محیط زیست اقدام به تاسیس سیستم تصفیه فاضلاب صنعتی نمود و با بهره برداری از این سیستم امکان آبیاری 20هکتار زمین کشاورزی متعلق به شرکت که در آنها بعضی از مواد اولیه مورد نیاز شرکت از قبیل فلفل دلمه و فلفل قرمز کاشته می شوند فراهم آمده است.

لازم به ذکر است که این شرکت افتخار دارد که در سال 1381 از طرف اداره نظارت بر بهداشت مواد غذایی به عنوان واحد نمونه سال و همچنین مدیر کنترل این شرکت در سال 1392 به عنوان مدیر کنترل کیفیت نمونه استان تهران از طرف اداره کل استاندارد استان تهران انتخاب شد. اخذ گواهی نامه HACCP و ISO9001:2008 و ISO22000 و حلال از دیگر فعالیت های این شرکت در راستای اعتلای کیفیت محصولات این شرکت می باشد. اخذ این گواهی نامه ها امر صادرات محصولات شرکت را به دیگر کشورها تسهیل می نماید. تمامی محصولات این شرکت دارای علامت استاندارد ملی ایران و دارای پروانه ساخت مورد تایید اداره نظارت بر بهداشت مواد غذایی هستند.

در حال حاضر بالغ بر 147نفر در این شرکت مشغول به کار می باشند. مسئول فنی و مدیر کنترل کیفیت این شرکت با کمک سایر پرسنل کارآمد و تحصیل کرده از جمله کارشناسان آزمایشگاه و تولید، بر فرآوری محصولات مطابق با ضوابط و دستور العمل ها و استاندارد های ملی نظارت کامل دارند. شرکت فرآورده های گوشتی علاوه بر پذیرش کارآموزان رشته های مرتبط با تولید فرآورده های گوشتی، پیوسته همکاری مستقیم با دانشگاه های مختلف کشور در انجام طرح ها و پایان نامه های علمی در جهت اعتلای صنعت و تطبیق آن با علم روز دارد.

 

کیفیت یعنی صداقت در تولید
تمامی حقوق برای شرکت فرآورده های گوشتی رباط محفوظ می باشد